Polisa ubezpieczeniowa – gdzie kupić?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem polisy i nie wiesz, w jakim miejscu ją kupić, rozpatrz wszystkie opcje. Oczywiście, najprostszym rozwiązaniem będzie wybrać się do agencji ubezpieczeniowej znajdującej się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Czy myślałeś/aś jednak, nad mniej tradycyjną formą nabycia polisy? Można ją kupić również przez telefon i przez internet.

Opcją przez telefon nie będę się dziś zajmować.

Chciałabym jednak zwrócić uwagę na możliwość kupna polisy przez internet. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że można w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy nawet w takich branżach, nie tracąc na jakości.  Dzięki różnego rodzaju programom partnerskim możesz zaoszczędzić nawet do 5-10 procent, jeśli dobrze poszukać. W jaki sposób to zrobić? Najlepiej na oficjalnych stronach firm ubezpieczeniowych, ale możesz znaleźć również inne serwisy godne uwagi.

Podejdź odpowiedzialnie do wyboru każdego ubezpieczenia, nieważne, czy jest to ubezpieczenie samochodu, domu, czy siebie.

Pamiętaj, że wybór polisy to ważna sprawa i nie należy jej lekceważyć. Jednocześnie nie myśl, że aby była dobra, musi być wyjątkowo droga. Jeśli można oszczędzać, to czemu tego nie robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *